Detské obliečky Frozen

0 Hodnotenie
22,60 €
20,99 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 22,60 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena20,99 €
Cena bez DPH 17,22 €
Suma DPH3,77 €
Vypredané
Rozmer : 140x200 70x90
Materiál : 100% bavlna
Praktické zapínanie na zips
Značkový výrobca : DETEXPOL
 Späť na: Detské obliečky 140x200

Detské posteľné obliečky s Elsou a Annou by nemali chýbať v žiadnej detskej izbičke. Annu a Elsu si určite obľúbi každá jedna princeznička. Krásne žiarivé farby na obliečkach dokážu za pár sekúnd vynoviť izbu Vášho dieťaťa. Kvalitný materiál zabezpečí sýtosť a stálosť farieb aj po viacnásobnom praní a jemnosť materiálu uspokojí aj tých najnáročnejších spáčov. Motív obliečok je z každej strany iný.

Odporúčame Vám pred prvým použitím posteľné obliečky dôkladne vyprať. Obliečky môžete prať na 40°C  naruby (farebnou stranou dovnútra) s uzavretým zipsom. Nepoužívajte bielidlá. Žehlite na bavlnený program max. na 150° C, nečistiť chemicky.

 

DETEXPOL: Firma sa orientuje predovšetkým na výrobu obliečok , uterákov a osušiek. Vyznačujú sa originálnymi designy, ktoré reagujú na dopyt a aktuálne farebné a štýlové trendy. Obliečky značky Detexpol uspokoja nároky zákazníkov, ktorí hľadajú moderné vzory ale aj tých, ktorí naopak hľadajú niečo tradičného.  Vynikajú tiež kvalitou, ktorú spoznáte už na prvý pohľad. Látky, z ktorých sú obliečky vyrobené nijako nesklamú. Poteší vás hustá väzba vlákien, ktorá zamedzuje presvitaniu obliečky.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.