Obliečky do postieľky Malý Husky

0 Hodnotenie
14,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,90 €
Cena bez DPH 12,42 €
Suma DPH2,48 €
Vypredané
Rozmer : 100x135 40x60
Materiál : 100% bavlna
Praktické zapínanie na zips
Značkový výrobca : DETEXPOL
 Späť na: Obliečky do postieľky 100x135

Bavlnené obliečky do postieľky s kvalitnou potlačou Malý Husky si určite obľúbite Vy aj dieťatko. Motív je z každej strany iný. Z jednej strany je perina béžová s malými bielymi hviezdičkami, na prednej strane je šteniatko huskyho na bielom podklade. Vankúš je béžovej farby s bielymi hviezdičkami a mráčikmi. Kvalitný materiál zabezpečí stálosť a sýtosť farieb aj po viacerých praniach. Malý Husky dokáže za pár sekúnd vynoviť izbu Vášho dieťatka. 

Odporúčame Vám pred prvým použitím posteľné obliečky dôkladne vyprať. Obliečky môžete prať až na 40°C  naruby (farebnou stranou dovnútra) s uzavretým zipsom. Žehlite na bavlnený program.

  

DETEXPOL: Firma sa orientuje predovšetkým na výrobu obliečok , uterákov a osušiek. Vyznačujú sa originálnymi designy, ktoré reagujú na dopyt a aktuálne farebné a štýlové trendy. Obliečky značky Detexpol uspokoja nároky zákazníkov, ktorí hľadajú moderné vzory ale aj tých, ktorí naopak hľadajú niečo tradičného.  Vynikajú tiež kvalitou, ktorú spoznáte už na prvý pohľad. Látky, z ktorých sú obliečky vyrobené nijako nesklamú. Poteší vás hustá väzba vlákien, ktorá zamedzuje presvitaniu obliečky.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.