Obliečky do postieľky Vláčik Tomáš

0 Hodnotenie
13,80 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,80 €
Cena bez DPH 11,50 €
Suma DPH2,30 €
Vypredané
Rozmer : 100x135 40x60
Materiál : 100% bavlna
Praktické zapínanie na zips
Značkový výrobca : FARO
 Späť na: Obliečky do postieľky 100x135

Detské obliečky do postieľky s rozprávkovým motívom Vláčika Tomáša sú vyrobené zo 100%  bavlny. Vláčika Tomáša a jeho priateľov Vaše deti veľmi dobre poznajú z rozprávok a preto by ich určite potešilo keby ich práve tieto obliečky mohli v noci hriať. Veď kto by sa ráno nechcel zobudiť vedľa svojho rozprávkového kamaráta? Vláčik Tomáš a jeho priatelia zaručene rozžiaria očká Vašich detí. Motív obliečok je z každej strany iný.

Odporúčame Vám pred prvým použitím posteľné obliečky dôkladne vyprať. Obliečky môžete prať až na 40°C  naruby (farebnou stranou dovnútra) s uzavretým zipsom. Nepoužívajte bielidlá. Nesušiť v sušičke. Žehlite na bavlnený program max. na 150° C, nečistiť chemicky.

 

FARO : Je český výrobca, ktorý ma udelenú licenciu (povolenie) na výrobu obliečok z kolekcie DISNEY. Zárukou je ich kvalita, no zároveň jemnosť a stálosť farieb aj po viacnásobnom vypratí. Obliečky sú zdravotne nezávadné a príjemné na dotyk aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku. Zárukou vysokej kvality je nemecký certifikát Öeko-Tex Standard 100. Použitý materiál je odolný voči prešúchaniu a svoju jemnosť si dokáže uchovať aj po dlhodobom používaní.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.