Obliečky do postieľky Macko Pu

14,20 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,20 €
Cena bez DPH 11,83 €
DPH 2,37 €
Len 1 skladom
Rozmer : 100x135 40x60
Materiál : 100% bavlna
Praktické zapínanie na zips
Značkový výrobca : JERRY FABRICS
 Späť na: Obliečky do postieľky 100x135
Doprava Slovenská pošta za 2,25 €
Doprava Kurierská spoločnosť za 5,42 €

Nie je snáď nikto, kto by nepoznal rozprávku o Mackovi Pu a jeho kamarátoch. Tieto kvalitné posteľné obliečky so živými farbami, dokážu za pár sekúnd vynoviť izbu Vášho dieťaťa. Malý milovníci a obdivovatelia Macka Pu si určite prídu na svoje. Obliečky zaručene rozveselia a rozžiaria detskú izbičku Vašich malých spáčov. Vašim deťom sa pod nimi bude krásne zaspávať a ráno zažijú vždy veselé prebúdzanie. Mamičky zase ocenia vysokokvalitný materiál, sýtosť a stálosť farieb, ktoré zostávajú žiarivé aj po viacnásobných praniach. Motív obliečok je z každej strany iný.

Odporúčame Vám pred prvým použitím posteľné obliečky dôkladne vyprať. Obliečky môžete prať až na 40°C  naruby (farebnou stranou dovnútra) s uzavretým zipsom. Nepoužívajte bielidlá. Nesušiť v sušičke. Žehlite na bavlnený program max. na 150° C, nečistiť chemicky.

 

JERRY FABRICKS: Firma je na trhu od roku 2002. Je to obchodná firma, ktorej hlavnou náplňou je predaj domáceho textilu. Od roku 2009 vlastní licenciu na Disney a Marvel posteľné súpravy, vankúšiky, župany a pončá.