Detké obliečky Minnie Mouse pruhy

23,99 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena23,99 €
Cena bez DPH 19,99 €
DPH 4,00 €
Len 1 skladom
Rozmer: 140x200 70x90
Materiál: 100% bavlna
Praktické zapínanie na zips
Značkový výrobca: DETEXPOL
 Späť na: Detské obliečky 140x200
Doprava Slovenská pošta za 2,25 €
Doprava Kurierská spoločnosť za 5,42 €

Obliečky Minnie Mouse pruhy sú vyrobené z jemného a veľmi kvalitného materiálu, ktorý zabezpečí obliečkam stálosť a sýtosť materiálu aj po viacnásobnom praní. Vašim deťom sa v nich bude spať pohodlne a zaručene rozveselia a rozžiaria každú detskú izbičku. Doprajte vašim deťom ich obľúbených kamarátov aj na posteľných obliečkach.

Odporúčame Vám pred prvým použitím posteľné obliečky dôkladne vyprať. Obliečky môžete prať až na 40°C  naruby (farebnou stranou dovnútra) s uzavretým zipsom. Nepoužívajte bielidlá. Nesušiť v sušičke. Žehlite na bavlnený program max. na 150° C, nečistiť chemicky.

 

DETEXPOL: Firma sa orientuje predovšetkým na výrobu obliečok , uterákov a osušiek. Vyznačujú sa originálnymi designy, ktoré reagujú na dopyt a aktuálne farebné a štýlové trendy. Obliečky značky Detexpol uspokoja nároky zákazníkov, ktorí hľadajú moderné vzory ale aj tých, ktorí naopak hľadajú niečo tradičného.  Vynikajú tiež kvalitou, ktorú spoznáte už na prvý pohľad. Látky, z ktorých sú obliečky vyrobené nijako nesklamú. Poteší vás hustá väzba vlákien, ktorá zamedzuje presvitaniu obliečky.