Detské obliečky Macko Pu a priatelia

23,99 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena23,99 €
Cena bez DPH 19,99 €
DPH 4,00 €
Len 1 skladom
Rozmer : 140x200 70x90
Materiál : 100% bavlna
Praktické zapínanie na zips
Značkový výrobca : FARO
 Späť na: Detské obliečky 140x200
Doprava Slovenská pošta za 2,25 €
Doprava Kurierská spoločnosť za 5,42 €

Nie je snáď nikto, kto by nepoznal rozprávku o Mackovi Pu a jeho priateoch. Tieto kvalitné posteľné obliečky so živými farbami, dokážu za pár sekúnd vynoviť izbu Vášho dieťaťa. Malý milovníci a obdivovatelia Macka Pu si určite prídu na svoje. Obliečky zaručene rozveselia a rozžiaria detskú izbičku Vašich malých spáčov. Vašim deťom sa pod nimi bude krásne zaspávať a ráno zažijú vždy veselé prebúdzanie. Mamičky zase ocenia vysokokvalitný materiál, sýtosť a stálosť farieb, ktoré zostávajú žiarivé aj po viacnásobných praniach. Motív obliečok je z každej strany iný.

Odporúčame Vám pred prvým použitím posteľné obliečky dôkladne vyprať. Obliečky môžete prať až na 40°C  naruby (farebnou stranou dovnútra) s uzavretým zipsom. Nepoužívajte bielidlá. Nesušiť v sušičke. Žehlite na bavlnený program max. na 150° C, nečistiť chemicky.

 

FARO : Je český výrobca, ktorý ma udelenú licenciu (povolenie) na výrobu obliečok z kolekcie DISNEY. Zárukou je ich kvalita, no zároveň jemnosť a stálosť farieb aj po viacnásobnom vypratí. Obliečky sú zdravotne nezávadné a príjemné na dotyk aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku. Zárukou vysokej kvality je nemecký certifikát Öeko-Tex Standard 100. Použitý materiál je odolný voči prešúchaniu a svoju jemnosť si dokáže uchovať aj po dlhodobom používaní.