Detské obliečky Autá 3

23,99 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena23,99 €
Cena bez DPH 19,99 €
DPH 4,00 €
Rozmer : 140x200 70x90
Materiál : 100% bavlna
Praktické zapínanie na zips
Značkový výrobca : FARO
 Späť na: Detské obliečky 140x200
Doprava Slovenská pošta za 2,25 €
Doprava Kurierská spoločnosť za 5,42 €

Kvalitné detské obliečky Autá 3 od známeho výrobcu FARO s krásnymi živými farbami dokážu vynoviť izbičku Vašich detí už za pár sekúnd. Obliečky s veselými autíčkami rozžiaria každú jednu detskú posteľ a Vašim deťom sa v nej bude krásne zaspávať. Mamičky zase ocenia vysokokvalitný materiál, sýtosť a stálosť farieb, ktoré zostávajú žiarivé aj po viacnásobných praniach. Motív obliečok je z každej strany iný. 

Odporúčame Vám pred prvým použitím posteľné obliečky dôkladne vyprať. Obliečky môžete prať až na 40°C  naruby (farebnou stranou dovnútra) s uzavretým zipsom. Nepoužívajte bielidlá. Vhodné aj do sušičky. Žehlite na bavlnený program max. na 150° C, nečistiť chemicky.

 

FARO: Je český výrobca, ktorý ma udelenú licenciu (povolenie) na výrobu obliečok z kolekcie DISNEY. Zárukou je ich kvalita, no zároveň jemnosť a stálosť farieb aj po viacnásobnom vypratí. Obliečky sú zdravotne nezávadné a príjemné na dotyk aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku. Zárukou vysokej kvality je nemecký certifikát Öeko-Tex Standard 100. Použitý materiál je odolný voči prešúchaniu a svoju jemnosť si dokáže uchovať aj po dlhodobom používaní.