Detské obliečky Ľadové Kráľovstvo Blue

23,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena23,00 €
Cena bez DPH 19,17 €
DPH 3,83 €
Len 1 skladom
Rozmer : 140x200 70x90
Materiál : 100% bavlna
Praktické zapínanie na zips
Značkový výrobca : DETEXPOL
 Späť na: Detské obliečky 140x200
Doprava Slovenská pošta za 2,25 €
Doprava Kurierská spoločnosť za 5,42 €

Kvalitné posteľné obliečky Ľadové Kráľovstvo by nemali chýbať v žiadnej detskej izbičke. Samozrejme nemôže chýbať ani snehuliak Olaf. Tieto obliečky si obľúbi nejedná Vaša princeznička. Kvalitný materiál zabezpečí stálosť a sýtosť farieb a jemnosť materiálu uspokojí aj tých najnáročnejších spáčov. Krásne zimné farby dokážu za pár sekúnd vynoviť izbu Vášho dieťatka. Motív obliečok je z každej strany iný. 

Odporúčame Vám pred prvým použitím posteľné obliečky dôkladne vyprať. Obliečky môžete prať až na 40°C  naruby (farebnou stranou dovnútra) s uzavretým zipsom. Nepoužívajte bielidlá. Žehlite na bavlnený program max. na 150° C, nečistiť chemicky.

 

DETEXPOL: Firma sa orientuje predovšetkým na výrobu obliečok , uterákov a osušiek. Vyznačujú sa originálnymi designy, ktoré reagujú na dopyt a aktuálne farebné a štýlové trendy. Obliečky značky Detexpol uspokoja nároky zákazníkov, ktorí hľadajú moderné vzory ale aj tých, ktorí naopak hľadajú niečo tradičného.  Vynikajú tiež kvalitou, ktorú spoznáte už na prvý pohľad. Látky, z ktorých sú obliečky vyrobené nijako nesklamú. Poteší vás hustá väzba vlákien, ktorá zamedzuje presvitaniu obliečky.